After Effects 2021 için ücretsiz indir seçeneği olan, crack gerektirmeyen ve premiere pro ücretsiz indirme ile en iyi 3 free plugin nasıl indirilir onu öğreniyoruz.

SABER Now Available 100% Free!

Tatlı yeni enerji eklentimiz şu anda ücretsiz! Eğiticiye göz atın ve indirmeye başlayın! İki gün üst üste ayakta kalmak ideal değil ama ayağa kalktığı için mutlu!

Özellikleri:

Yüksek kaliteli enerji ve ışık huzmeleri oluşturun

Gerçekçi Işıma düşüşü

Gelişmiş Çekirdek Ayarları

Dahili Bozulma 50 Ön Ayar (Galeriyi Görüntüle)

Dinamik Metin ve Maske

Anahatları Ekleme modu ile İstiflenebilir FX

FX Console Updated to  V1.0.5

Herkese iyi haber! Tatlı iş akışı eklentimiz FX Konsolu, bir dizi hata düzeltmesi ve birkaç yeni geliştirme ile güncellendi! FX Konsolu kullanmıyorsanız, kontrol edin! Bedava!

FX ve Ön Ayarlara hızla erişin

FX Kısayolları Oluşturun

FX Geçersiz Kılmaları Oluşturun

Anlık Görüntüyü PNG ile Dışa Aktarma

Otomatik Anlık Görüntü Aracı ve Galeri + DAHA FAZLA

Animation Composer 3


Ön Ayarlar

Katmanlarınızı hazır ayarlarla canlandırmak eğlencelidir. Saniyeler içinde farklı animasyonları deneyebilirsiniz. Her şeyi eklemek, kaldırmak veya özelleştirmek çok kolaydır.

Geçişler

Hızlı ve sorunsuz bir şekilde akıllara durgunluk veren sinematografi oluşturun. Bir kesime bir geçiş ekleyin ve işte, sihir!


Ses Efektleri

Some of the basic sound effects you have heard here and there. Swooshes, slides, clicks or blasts. All with adjustable pitch.

Text Boxes

Otomatik ölçeklendirme ve tamamen özelleştirilebilir. Herhangi bir videonun temel yapı taşı. Bunlar asla eskimeyecek. Ve Sosyal medya araçları

Paylaş

Submit your comment